Спорядження

Спорядження яким користуються наші лікарі.

Цифровий Томограф Сірона ( Sirona 3D)

В нашій клініці “Олдент” встановлен сучасний і дуже якісний комп’ютерний томограф ORTHOPHOS XG 3D.  Справжня німецька якість від фірми Sirona. Цифровий томограф дозволяє робити об’ємні рентгенівські знімки зубів та щелеп. Це дуже важливо для діагностики та планування лікування, протезування та імплантації. Незамінний помічник лікаря любої ланки кожного дня!

Центрифуга для Плазмотерапії

Що таке плазмотерапія?
Плазмотерапія – процедура, що становить з себе  введення аутогенної (отриманої зі власної крові пацієнта) плазми в ткани або ділянки тіла з метою регенерації та омолодження клітин. Цю процедуру ще на початку минулого століття впровадив професор медицини В. Ф. Войно-Ясенецький. Було помічено, що введення власної крові пацієнта в ділянку ураження (опіка або рани) сприяло більш швидкому загоєнню (слід відмітити, що час антибіотиків наступив декілька пізніше). Пізніше аутогемо- и аутоплазмо терапія стали активно застосовуватись в більш вузьких сферах медицини: неврології, ортопедії, гінекології, трихології, дерматології, офтальмології, стоматології.
Сьогодні ця процедура відома під різними назвами та має багато варіантів і модифікацій: плазмотерапія, ін’єкції збагаченої тромбоцитами плазми, плазмоліфтинг та інші.

Як це працює?
PRF (Platelet Rich Fibrin) – збагачений тромбоцитами фібрин, вилучений із власної крові пацієнта шляхом її обробки у спеціальній центрифузі у кабінеті лікаря. Слід зазначити, что отриманий матеріал на 100% біосумістний сз організмом, оскільки для его отримання не застосовуються додаткові хімічні агенти. Таким чином повністю виключаються алергічні, токсичні та інші негативні реакції на процедуру.
Основними діючими компонентами PRF є тромбоцити. Вони містять в собі основні фактори зростання, які стимулюють природні захисні механізми, що відповідають за регенерацію та «омолодження» пошкоджених клітин і тканин, вироблення колагену, зміцнення стінок судин.

У яких випадках потрібна процедура плазмотерапії в ротовій порожнині?

  1. Комплексне лікування та профілактика захворювань ясен, (гінгівіт, пародонтит, пародонтоз); усунення кровоточивості та болючості ясен
  2. Уповільнення процесу зменшення кісткової тканини, «опускання» ясна, оголення коріння зубів, розвитку рухливості зубів
  3. Прискорення процесу загоєння та профілактика ускладнень після хірургічних маніпуляцій у порожнині рота (видалення зуба, імплантація, кюретаж, кісткова пластика, видалення  кісти зуба, закриття рецесій, синусліфтінг)

Частота:

  1. Для лікування та профілактики захворювань ясен: 3-4 процедури з інтервалом 7-14 днів. Курс повторювати раз на 6-12 місяців (для кращого ефекту бажано проводити в комплексі з професійним чищенням)
  2. Під час хірургічних маніпуляцій – одноразово
  3. Для лікування ускладнень після хірургічних маніпуляцій: 1-3 процедури з інтервалом 7-10 днів.

Плазмотерапія обличчя, зони декольте та кистей рук:

  1. Усунення дрібних та розгладжування глибоких зморшок
  2. Запобігання сухості шкіри, посилення трофіки
  3. Вирівнювання кольору обличчя, підвищення еластичності
  4. Усунення слідів постакне, шрамів
  5. Відновлення шкіри після агресивних косметичних процедур, пілінгів, термічних та сонячних опіків.
  6. Курцям (підвищує антиоксидантні можливості шкіри)

Частота: 2-4 процедури з інтервалом 7-14 днів, курс раз на 6-12 місяців (кількість і частота може змінюватися в залежності від віку та проблеми)

Плазмотерапия №2

Як відбувається процедура плазмотерапії?

  1. Знеболення (за потребою)
  2. Взяття крові з вени за допомогою стерильних вакуумних пробірок для I-PRF
  3. Центрифугування крові
  4. Введення отриманої i-PRF у необхідні ділянки шкіри або слизової оболонки
  5. Обробка шкіри захисними препаратами
  6. Рекомендації щодо догляду
  7. Середня тривалість процедури 30-40 хвилин.

Як готуватись до процедури плазмотерапії?

  1. За 48 годин виключити вживання алкоголю
  2. За 24 години виключити смажену, жирну, гостру їжу, каву, відвідування сауни
  3. За 2 доби призупинити прийом кроворозріджувальних препаратів (попередньо проконсультуватися зі своїм лікарем)
  4. Протягом доби перед процедурою та особливо за 2-3 години пити велику кількість рідини

* Недотримання цих рекомендацій не є протипоказанням до проведення процедури, проте може значно знизити якість отриманої плазми і, як результат, її ефективність.

Коли не можна вдаватися до плазмотерапії?

Як і будь-яка процедура, плазмотерапія має низку протипоказань:

  1. Онкологічне захворювання
  2. Хіміотерапія, променева терапія
  3. ВІЛ, вірусний гепатит
  4. Аутоімунні захворювання
  5. Захворювання крові
  6. Герпетичні висипання на губах
  7. Період менструації та 3 дні після її закінчення
  8. Вагітність, період лактації
  9. Інфекційні або запальні захворювання будь-яких органів та систем у гострій фазі
  10. Підвищена температура тіла нез’ясованого генезу
  11. Збільшення лімфатичних вузлів нез’ясованого генезу

Зовнішній вигляд та відчуття після процедури плазмотерапії

  1. Незначне почуття дискомфорту в області ін’єкції (цілком зникає через 1-2 доби без спеціальної терапії)
  2. Почервоніння шкіри в області ін’єкцій (зникає через 2-6 годин)
  3. Набряклість (зберігається протягом 1-2 діб)
  4. Мікрогематоми (синячки) при заповненні глибоких зморшок. Проходять через 2-4 доби, легко коригуються тональними засобами.
  5. При проведенні процедури в ротовій порожнині не спостерігалося вираженого набряку, припухлості, почервоніння.
  6. У деяких випадках можливе загострення герпетичної інфекції на губах.
  7. Процедура не впливає швидкість реакції під час керування транспортним засобом, а також на загальний стан організму.

Які обмеження після плазмотерапії в ротовій порожнині:

  1. Бажано утриматися від вживання алкоголю, гострої, кислої, дуже солоної та жорсткої за консистенцією їжі на 24 години.
  2. Індивідуальна гігієна ротової порожнини (чистка зубів щіткою, зубною ниткою, використання іригатора, ополіскувачів) проводяться в звичайному режимі.
  3. Набряклість (зберігається протягом 1-2 діб)
  4. Мікрогематоми (синячки) при заповненні глибоких зморшок. Проходять через 2-4 доби, легко коригуються тональними засобами.
  5. При проведенні процедури в ротовій порожнині не спостерігалося вираженого набряку, припухлості, почервоніння.
  6. У деяких випадках можливе загострення герпетичної інфекції на губах.
  7. Процедура не впливає швидкість реакції під час керування транспортним засобом, а також на загальний стан організму.

Після плазмотерапії шкірних покривів:

  1. Не рекомендується відвідувати сауни, солярії, перебування на відкритому сонці протягом 5 днів.
  2. Також можуть бути надані додаткові рекомендації на основі Вашої клінічної картини.

Мікроскоп Carl Zeiss

Стоматологічний мікроскоп Carl Zeiss У нашій клініці “Олдент”: незамінний інструмент в ендодонтичній практиці. Основою тривалого функціонування зуба та біологічного успіху лікування є високоякісна ендодонтия-лікування кореневих каналів. Сучасне обладнання та вдосконалення мануальних навичок дуже важливі для досягнення цієї мети.

Фотоапарати

Побачити свої зуби на великому екрані, отримати докладний візуальний звіт про стан кожного, порівняти стан “до” та “після” лікування. Оцінити ступінь руйнування та якість виконаної роботи. І навіть, через багато років, порівняти зміни, що відбулися, допомагає такий спосіб, як внутрішньоротова фотозйомка зубів у дзеркало в стоматологічній клініці “Олдент”.

Бінокулярні лупи. Все виглядає по-іншому!

Досконала оптика — найвищий стандарт візуалізації. Для оптимального лікування потрібна оптимальна візуалізація. Бінокулярні лупи EyeMag Pro компанії Carl Zeiss створюють чудове стереозображення, що полегшує розпізнавання найдрібніших структур. Результат – більш ефективне та якісне лікування.

Візіограф

Ефективність стоматологічних операцій залежить від швидкості та точності постановки діагнозу. У багатьох випадках потрібне рентгенографічне обстеження ушкодженого зуба. Для цієї процедури може використовуватися традиційний рентген-апарат з рентгенівської плівкою або сучасний високочастотний рентген з візіографом.

Лазер

Лазери з кожним днем набувають все більшого поширення в сучасній стоматології, ендодонтії, пародонтології, хірургії, ортодонтії, імплантології, витісняючи традиційні методи роботи скальпелем, електрохірургічними та іншими інструментами, а також медикаментозні методи лікування інфекцій, внаслідок дуже високої ефективності.

Автоклав

Існування стоматологічного кабінету неможливе без високоефективного автоклава, що відповідає найвищим вимогам. Адже інструменти стоматолога зазнають сильного забруднення. Додаткову складність для стерилізації є форма інструментів, що використовуються в стоматології. Як правило, вони мають складну форму, з ребристою структурою, порожнинами і т.д. І тому їх потрібно після передстерелізаційної обробки автоклавувати. Сучасні автоклави мають всі необхідні функції ефективної стерилізації стоматологічних інструментів. Інструменти запечатуються в спеціальні герметичні пакети і можуть зберігатися в них стерильними до 6 міс. Звичайно багато інструментів одноразові.

Вектор

З появоюв нашій клініці “Олдент” німецького апарату Vector сумнівів щодо ефективності ультразвукових методів лікування пародонтиту не залишилося, оскільки завдяки його унікальній конструкції усувається головна проблема — хаотичність биття інструменту, що чистить. Ультразвукові коливання передаються в інструмент через резонансний контур, в результаті інструменту повідомляються впорядковані коливання -н здійснює рухи строго вздовж поверхні зуба, що очищається.

Модульмикс

З появою в клініці Олдент апарату Modulmix, ручне змішування відходить у минуле! Незалежно від того, який відбитковий матеріал Ви використовуєте, А-силіконовий або поліефірний, процес зняття відбитків стане швидшим, якіснішим, економічнішим! Хороший відбиток це дуже важливо для якісної ортопедичної роботи-коронок, вінірів та будь-яких інших конструкцій.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ