Гігієна

Краще профілактика і рання діагностика, ніж довге і дороге лікування ускладнень!

Професійне гігієнічне чищення

Звичайно, при правильній гігієні порожнини рота, видалити зубний наліт можна. Однак ідеально це зробити механічним шляхом навряд чи у кого з нас вийде добре . Оптимальне рішення — регулярна (не рідше 1 разу на 6 місяців) професійне гігієнічне чищення зубів у стоматолога в нашій стоматологічній клініці «Олдент»

Що вдає із себе професійне гігієнічне чищення?                                                   
Професійна гігієнічна чистка (або гігієна) являє собою комплекс заходів з видалення зубодесневих відкладень (твердого та м’якого зубного нальоту), які проводить стоматологічний гігієніст (спеціальної підготовлений фахівець) в умовах Стоматологічної клініки з використанням спеціального обладнання та матеріалів.

В процесі виконання професійної гігієни лікар-гігієніст працює в зоні до 2-3 мм під яснами. Більш глибоке очищення зубо-ясенних кишень проводиться лікарем-пародонтологом за показаннями.

Лікар-гігієніст проводить огляд порожнини рота для того, щоб виробити оптимальну і найбільш підходящу для вас тактику видалення зубодесневих відкладень, а також відзначає виявлені стоматологічні проблеми, які вимагають участі вашого лікаря-стоматолога-терапевта.

Ультразвуковий скейлер фірми Mectron

В першу чергу, знімають твердий зубний наліт чи зубний камінь. Для видалення зубного каменю в стоматологічній клініці «Олдент» ми використовуємо найсучасніше обладнання: ультразвуковий скейлер фірми Mectron. Він створює звукові коливання, в результаті яких відбувається очищення твердих зубних відкладень (зубних каменів). Така технологія забезпечує чудову якість видалення твердого нальоту, але, при цьому, ви не відчуєте ніякого дискомфорту під час процедури. І хоча таке роз’яснення звучить трохи страхітливо, сама чистка за допомогою гладенького (неабразивного) кінчика з високим рівнем ультразвукових коливань змушує «камінчики» відірватися від зуба не пошкодивши емаль і поранити ясна. Ми робимо все, щоб не травмувалася і не ушкоджувалася зубна емаль!

Гігієніст, виходячи з ситуації, може використовувати ручні інструменти для зняття зубного каменю, що вважається вищим пілотажем у професійній гігієні.

NSK Prophy Mate Neo

Далі, гігієніст переходить до зняття м’якого зубного нальоту і полірування. На цьому етапі ми використовуємо піскоструминну технологію nsk prophy mate neo

Чищення зубів за технологією  nsk prophy mate neo допоможе видалити не тільки м’який наліт з зубів, але і пігментацію (від кави, вина, чаю, соків, наліт курця і наліт від вживання деяких БАД і медикаментів), а також відполірувати зуби. Замість соди для на етапі ми використовуємо карбонат кальцію або гліцин. Молекули карбонату кальцію абсолютно круглі і тому він не дратує (на відміну від соди) слизову ясен, губ і володіє кращими полірувальними властивостями.

При чищенні зубів  nsk prophy mate neo (в Києві цю процедуру можна провести в нашій Клініці «Олдент») апарат подає струмінь з особливою суміші карбонату кальцію, води та стисненого повітря під тиском і таким чином знімає м’який наліт. Даний розчин подається під напором і абразивні частки легко очищають зуби, міжзубні проміжки від бактерій навіть в самих важкодоступних місцях, де жоден инструмент не дістанеться.

В якості додаткового полірування гігієніст може використовувати гліцин. Гліцин — це дуже дрібнодисперсний порошок, який забезпечує ніжне полірування зубів, а при попаданні під ясна легко розчиняється і не створює «засмічення». Гліцин використовується суто індивідуально, з урахуванням оцінки клінічної ситуації, але в 100% при наявність імплантатів і для дитячої гігієнічної чистки.

Фторування

Вся процедура гігієнічної чистки в нашій Клініці забере у вас всього 40-60 хвилин. Спочатку стоматолог повинен видалити зубні відкладення, потім провести полірування емалі і чистку проміжків між зубами. Після цього  зуби покриють Фторвмісним покриттям і  процедура буде успішно завершена!

До речі, звукова чистка зубів і чищення за допомогою інструментів для ручного скейлінга може застосовуватися і окремо і додатково до будь-якої процедури, яку буде проводити лікар-пародонтолог (https://stomatolog.com.ua/services/lechenie-parodonta-desen/).

Фахівці нашої Клініки в Києві рекомендують своїм пацієнтам робити гігієнічну чистку зубів не рідше одного разу на 6 місяців (або як було рекомендовано вашим стоматологом), в залежності від індивідуальних особливостей, якості догляду за ротовою порожниною, а також інтенсивності утворення на зубах нальоту (м’якого і твердого).

Запит

Якщо Ви маєте будь які питання, на які Вы не знайшли відповіді на нашому сайті, задайте їх через нашу форму заворотного зв'язку, і ми відповімо на него.


м.Київ, вул.Мишуги 3-В
+38 (044) 575-40-11 +38 (096) 592-82-27 +38 (050) 761-25-81
oldentkiev@gmail.com

пн,чт: 9:00 — 21:00

вт,ср,пт: 9:00 — 17:00

нд: вихідний

ЗАПИС НА ПРИЙОМ