Послуги

Поняття лікування зубів можливо розуміти по-різному, але кажен погодиться, що з більшого є два стани зуба – «зуб болить» та «зуб не болить». Звичайно, можливо додати і третій стан – «зуба нема». В цоьму випадку мова повинна йти не про лікування, а про поновлення (імплантацію) або протезування зубів.

Комп’ютерна діагностика

Рентгенологічний апарат має бути у кожній стоматологічній клініці. Якщо є можливість, то це має бути і візіограф.
У візіографі приймачем рентгенівського випромінювання є не плівка , а спеціальний датчик. Що в багато разів зменшує дозу випромінювання.

Гігієна

Професійна гігієнічна чистка — запорука стоматологічного здоров’я! У кожного з нас є м’який зубний наліт, який складається з різного роду бактерій. Якщо його не знімати, то через кілька діб наліт твердіє і надалі перетворюється в так званий «зубний камінь», впоратися з яким буде  складніше. А робити це необхідно, оскільки і м’який наліт, і твердий призводять до таких захворювань, як гінгівіт, пародонтит, а в подальшому навіть до рухливості і втрати зубів. Хіба потрібні вам такі проблеми? ..

 

Лікування

Стоматологічне лікування вимагає від лікарів кропіткості, таланту та великих знань про технологію роботи з різними матеріалами. Тому дуже важливо довірити себе професійному, досвідченому фахівцю, який добре знає свою справу. Ми знаємо про стоматологію все, ви можете переконатись у цьому особисто, записавшись на консультацію профільних фахівців клініки «Олдент».

Протезування

Стоматологічне протезування — це розділ стоматології, який займається відновленням тканин зуба, заміщенням втрачених зубів, відновленням структури та функції жувального апарату.

Імплантація

Однією з цілей стоматології завжди було відновлення втрачених зубів за допомогою замінників, близьких до природних не тільки у функціональному плані, а й з погляду естетики. Зовнішній вигляд та функції, такі як жування, мова та посмішка, є кінцевою метою імплантації. Введення імплантату в щелепну кістку та створення штучного кореня як опори для протеза, дає в результаті конструкцію, що нагадує природний зуб.

Художня реставрація

Художественная реставрация зубов — метод, представляющий собой повторение нормальной структуры естественного зуба путем имитации зубных тканей различными искусственными материалами. Такая реставрация может быть направлена как на коррекцию врожденных нарушений внешнего вида и положения зубов, так и на ликвидацию последствий жизнедеятельности, то есть травмы, возрастная стираемость, приобретенные стойкие изменения цвета.

Виправлення прикусу. Ортодонтія

Правильный (ортогнатический) прикус встречается очень редко, примерно у 10% населения. Поэтому если вы обладатель такого прикуса — вы в ортодонтическом меньшинстве. «Почему же необходимо исправлять неправильный прикус? И что ждет меня, если все оставить, как есть?» — два самых распространенных вопроса на консультации у ортодонта после того, как пациенту объявили «приговор».

Стоматологія під мікроскопом Carl Zeiss

Микроскоп – сенсационные возможности в практике врача стоматолога.
Врач имеет возможность четко увидеть структуру зуба, анатомические особенности строения корневых каналов, краевое прилегание пломб и т.д.
Работа с операционным микроскопом сопровождается выводом изображения на монитор компьютера для параллельной возможности наблюдения за процессом эндодонтического лечения.

Комплексне лікування тканин пародонта, ясен.

Что же включает в себя комплекс мероприятий по профилактике и лечению тканей пародонта?

Лікування захворювань ясен та пародонта апаратом Вектор.

Система Vector-лечение заболеваний пародонта (пародонтит, гингивит и др.).
Энергия инструмента мягко подается в пародонтальный карман через гидрооболочку (гидродинамическое воздействие). Пародонтальный карман интенсивно обрабатывается и промывается. Без образования аэрозоля.

Лазерна стоматологія

Лазер не режет ткани, а выпаривает воду, в них содержащуюся.  Лазер работает очень деликатно, не вибрирует и не шумит, не нагревается и не обжигает. После проведения лечебной процедуры пациенты не испытывают боли, неприятного онемения, нет отека, нет крови. Лазер также способствует быстрой регенерации тканей.

Плазмотерапія

Что такое плазмотерапия?
Плазмотерапия – процедура, представляющая собой введение аутогенной (полученной из собственной крови пациента) плазмы в ткани или участки тела с целью регенерации и омоложения клеток.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ